
Skończyłeś 40 lat? Koniecznie zrób to badanie!
Na wizytę u okulisty zazwyczaj decydujemy się dopiero wtedy, kiedy zaczynamy mieć problemy z oczami. Bolą nas, pieką, widzimy niewyraźnie. Tymczasem, jak radzą specjaliści, badania wzroku powinniśmy robić regularnie. Zwłaszcza, jeśli przekroczyliśmy 40. rok życia. Dlaczego warto zadbać o swoje oczy? Jak często odwiedzać okulistę?
21 listopada 2024, 12:34

Ten syrop na kaszel zagraża zdrowiu. GIF wycofał go ze sprzedaży
Główny Inspektora Farmaceutyczny podjął ważną decyzję, co do popularnego syropu na kaszel. Produkt ten został wycofany ze sprzedaży. Nie może być również wprowadzany na polski rynek. Jaki jest powód tej decyzji?
21 listopada 2024, 12:09
