
Centralna e-rejestracja. Jak będzie działał ten system?
Do końca 2029 roku centralna e-rejestracja ma objąć wszystkie świadczenia z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej - poinformowało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia. Rozwój centralnej e–rejestracji odbywa się zgodnie z przyjętym harmonogramem - dodał resort.
08 czerwca 2026, 13:56

Powstanie centralna e-rejestracja. NFZ będzie mógł karać szpitale
Placówki medyczne będą musiały udostępniać swoje grafiki przyjęć w ogólnopolskim systemie. Za niedopełnienie tego obowiązku NFZ będzie mógł nałożyć na nie kary finansowe lub wstrzymać wypłatę środków - przewiduje projekt MZ, który trafił do konsultacji.
25 maja 2026, 10:42

Od 1 stycznia 2026 r. szykują się zmiany w rejestracji pacjentów
Ustawa o e-rejestracji czeka na podpis prezydenta. Jeśli zostanie podpisana, to pierwsze zapisy do lekarzy przez system będą możliwe od 1 stycznia 2026 r. Wiemy już jak miałaby wyglądać komunikacja z pacjentem.
04 listopada 2025, 14:41
