![Słynne: zostaw, to na święta! Polacy coraz częściej wybierają odpowiedzialne podejście do zakupów. Aż 67,5% traktuje niemarnowanie żywności jako element swojego stylu życia [BADANIE]](https://g.infor.pl/p/_files/38371000/wigilia-swieta-jedzenie-38370905.jpg)
Słynne: zostaw, to na święta! Polacy coraz częściej wybierają odpowiedzialne podejście do zakupów. Aż 67,5% traktuje niemarnowanie żywności jako element swojego stylu życia [BADANIE]
Święta już za rogiem, a przygotowania do tych wyjątkowych, rodzinnych dni sprawiają, że robimy więcej zakupów niż zwykle. Niestety nie zawsze udaje nam się dobrze oszacować ich zapotrzebowanie. Wyniki najnowszych badań, przeprowadzonych na zlecenie marki Kaufland, pokazują, że Polacy zdecydowanie poważnie traktują problem marnowania żywności.
19 grudnia 2025, 14:49
